Gratis

Asistent manager

S.C. SERVICII FINANCIARE SI CONSULTANTA FISCALA S.R.L. (CERTIC)

Candidatul Ideal

  • studii superioare finalizate anul absolvirii 2024;
  • cunoastinte de contabilitate nivel de baza;
  • bune abilitati dе comunicare;
  • atentie la detalii si abilitati de organizare;
  • cunostinte Microsoft Office;
  • bune cunostinte de Excel;
  • constituie avantaj cunoasterea limbii engleze nivel mediu/avansat;

Descrierea jobului

  • comunica eficient cu seful ierarhic si colegii din departament;
  • indeplineste sarcini de serviciu stabilite de catre administratorul firmei;
  • realizeaza ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄organizarea si arhivarea documentelor;
  • asigura preluarea corespondentei de la clienti;
  • intocmeste necesarul de rechizite si consumabile pentru birou
  • gestioneaza bine timpul de lucru;
  • transmite email-uri
  • redacteaza documente si rapoarte solicitate de management;
  • intocmeste rapoarte excel privind analiza diverselor situatii;
Beneficii:
  • pachet salarial motivant, corelat cu nivelul de competenţă;
  • posibilitatea dezvoltarii si fundamentarii unei relaţii profesionale de lungă durată;
  • sansa de a face parte dintr-o echipa cu o foarte buna pregatire profesionala;
  • mediu de lucru tanar si competitiv, atmosfera prietenoasa, intr-o companie dinamica;
  • tichete de masa;
  • decontarea transportului;
  • prime de sarbatori;
  • zi de nastere libera.

Suntem membri ai Corpului Experților Contabili și Contabililor Autorizați din România, cu peste 15 ani experienţă în servicii de contabilitate și expertiză contabilă, cu un personal tanar, bine selectionat, specializat in serviciile pe care le oferim.

Misiunea noastra este de a sustine afacerile clientilor nosti prin oferirea de servicii financiar- contabile complexe menite sa reprezinte suportul deciziilor economice si financiare necesare in coordonarea activitatii acestora.

Interesele clientilor, reprezinta pentru noi o prioritate, motiv pentru care activitatea echipei noastre este orientata in permanenta spre imbunatatirea si perfectionatrea activitatii acestora.

Angajatii nostri dau valoare companiei si contribuie in mod esential la succesul acesteia. Totodata, principalele valori dupa care ne ghidam activitatea sunt: integritatea, flexibilitatea, obiectivitatea, competenta profesionala, confidentialitatea, transparenta, dinamismul si spiritul de echipa.

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024