Gratis

ASISTENT MANAGER

MOLDMETAL TRADING SRL

Descrierea jobului

Ești gata să te alături unei echipe dinamice și inovatoare? Moldmetal, lider în industria tradingului de produse metalurgice și ciment ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃din România, caută un Asistent Manager energic și dedicat pentru a sprijini echipa noastră administrativă din sediul din București!

Ce vei face:
Gestionare esențială: Vei administra și semna actele privind activitatea companiei, inclusiv emiterea împuternicirilor, adreselor și notificărilor necesare.
Coordonare impecabilă: Vei gestiona corespondența și vei asigura o comunicare eficientă în cadrul companiei.
Organizare călătorii: Vei planifica si asigura documentele necesare pentru deplasările conducerii și participarea la diverse conferințe pentru colegi.
Administrare flotei: Vei avea grijă de flota companiei - asigurari si consum combustibil
Suport logistic: Vei asigura necesarul de rechizite pentru birou, vei monitoriza curățenia și vei furniza materialele necesare pentru activitatea zilnica.
Tehnologie la îndemână: Vei gestiona telefonia mobilă și IT-ul companiei (raport lunar de cheltuieli și asistența în mentenanță IT).
Atmosferă pozitivă: Vei contribui la menținerea unui mediu de lucru plăcut și productiv prin diverse activități organizaționale.

Ce îți oferim:
Salariu competitiv: Un pachet salarial atractiv cu prime plăcute de Sărbători.
Beneficii extra: Bonuri de masă pentru un plus de confort, asigurare medicală privată.
Teambuildinguri memorabile: Evenimente anuale de team building pentru a consolida relațiile de echipă.
Interacțiune diversificată: Oportunitatea de a lucra îndeaproape cu toate departamentele companiei.

Cine ești tu:
Organizat și eficient: Ai abilități excelente de organizare și gestionare a timpului.
Jucător de echipă: Poți lucra atât independent, cât și în echipă.
Comunicativ: Ești un bun comunicator și ai abilități interpersonale puternice.
Tehnolog: Ai cunoștințe de operare PC (Microsoft Office, Excel, etc.).
Limbi straine: rusa constituie un avantaj.

Ești pregătit pentru o nouă provocare? Trimite CV-ul tău la mihaela.oancea@moldmetal.ro și hai să construim împreună succesul Moldmetal!

Alătură-te echipei noastre și dă-ți carierei un boost de energie și entuziasm!
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024