Gratis

ASISTENT MANAGER

West Credit Finance IFN

Candidatul Ideal

Eşti o persoană comunicativă?
Vrei un job dinamic?
Îţi doreşti independenţă financiară?
Cauţi, nu doar un loc de ️︅️️︋︆︎︅​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎muncă, ci şi un parcurs frumos pentru cariera ta profesională? Alătură-te echipei WestCredit!

Descrierea jobului

Cerinte:

Studii superioare cu specializare economica/contabilitate;
Cunostinte de contabilitate si fiscalitate - reprezinta un avantaj;
Cunostinte operare SAGA - ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄reprezinta un avantaj
Capacitate de asimilare a modificarilor legislative aplicabile in domeniul contabil si fiscal
Cunostine operare PC;
Spirit antreprenorial, initiativa, dinamism, flexibilitate;
Capacitate de organizare şi prioritizare a activităţilor;
Integritate morală, conştiinciozitate;
Persoană dinamică, entuziastă, perseverentă;
Simt analitic;
Bune abilitati de comunicare, rezolvare a problemelor si inovare;
Capacitate de analiza, evaluare, corelare si sinteza a informatiilor;

Preia si directioneaza adrese catre departamentele din cadrul societatii.
Participa la intocmirea de adrese, inregistreaza documentele care vin ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀din exterior si care ies din cadrul societatii.
Se ocupa de operatiile ce tin de protocolul societatii.
Evidenta si efectuarea platilor catre furnizori si se asigura de corectitudinea sumelor facturate;
Verificare tranzactii clienti;
Suport pentru celelalte departamente;
Intocmire rapoate de analiza solicitate de echipa de management;
Participă la proiecte speciale de optimizare a activităților conform cerințelor legale sau de grup;
Pregătește și transmite informațiile/situațiile solicitate în cadrul misiunilor de audit extern sau intern;

Beneficii
Contract de munca pe o perioada nedeterminata;
Traininguri;
Oportunitatea de invatare si devoltare intr-un mediu profesionist;
Acces la pregatire de specialitate si posibilitatea de a evolua profesional;
Salariu fix, competitiv, plus bonusuri de performanta;

West Credit este o institutie financiara nebancara (IFN) ce este supusa legislatiei specifice si regulamentelor emise de catre si sub supravegherea Bancii Nationale a Romaniei si are ca obiect principal de activitate acordarea de credite persoanelor fizice si persoanelor juridice.

Obiectivul nostru principal este sa asiguram acces la servicii financiare de calitate atunci cand au nevoie, intr-un mod simplu, flexibil si rapid, persoanelor fizice si persoanelor juridice atat din mediul urban cat si celor din mediul rural.

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024