Gratis

Asistent Manager

iNES GROUP

Candidatul Ideal

Esti candidatul ideal daca esti o persoana ambitioasa, proactiva, dinamica, cu foarte bune abilitati de comunicare si orientare catre client.
Ce ne dorim de la tine?
- sa ai minim 1-2 ani de experienta in Front Office / Back Office / Secretariat;
- sa ai o buna capacitate ︌︀︄︇︁︀︈︌︂︆︄︅︁︁︎︌︈︂︇︍︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎organizatorica, atentie sporita la detalii;
- sa ai spirit de echipa si atuitudine pozitiva;
- sa ai cunostinte bune de operare PC (pachet MS Office), operarea in alte programe specifice reprezinta avantaj;
- cunostinte de baza contabilitate primara si/sau resurse umane constituie avantaj;
- sa cunosti limba engleza la nivel mediu;

Descrierea jobului

- Ofera suport administrativ managementului companiei;
- Ofera activitati de suport pentru departamentele Logistica / Financiar / HR;
- Indeplineste ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂activitati zilnice de ︁︀︂︃︃︈︃︀secretariat (gestionare corespondenta, preluare/directionare apeluri telefonice, primire vizitatori, asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, etc);
- Colecteaza, elaboreaza si analizeaza informatii in functie de solicitari;
- Elaboreaza si intocmeste rapoarte solicitatte de management;
- Redacteaza documente, inregistreaza, scaneaza, indosariaza, arhiveaza, in functie de solicitari;
- Actualizeaza si intretine baza de date in aplicatii interne;
- Stabileste legaturile telefonice dintre furnizori, clienti si compartimentele implicate in rezolvarea problemelor curente.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Pachet salarial corelat cu performanta;
- Mediu de lucru profesionist;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul companiei.

INES GROUP este cel mai mare furnizor INDEPENDENT de telecomunicatii din Bucuresti si suntem printre primii Internet Service Provideri din Romania, avand de peste 20 ani de experienta. Pentru acces internet ii avem parteneri de upstream pe doi dintre cei mai buni carrieri, operam un centru de date cu o suprafata de 320 mp, iar incepand cu anul 2005 am fost primii care am introdus furnizarea televiziunii peste tehnologie IP (IPTV)
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024