Gratis

Asistent Manager

SC Biscotto SRL

Candidatul Ideal

*studii medii finalizate.studiile superioare constituie un avantaj
* minim 1 an experienta in posturi similare
*esti organizata si orientata catre rezultate
*esti implicata si responsabila in tot ceea ce faci
*cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

Descrierea jobului

*asigurarea fluxului de informatii si documente intre departamentele firmei
*directionare si arhivare documente interne si externe ale firmei
*directionarea comenzilor ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃catre furnizorii interni si externi
*evidenta avize ,autorizatii etc.
*diverse rapoarte necesare directorului general
*discutii legate de contracte cu furnizorii externi
*cunostinte de contabilitate primara constituie un avantaj

BISCOTTO SRL este producator de biscuiti si inghetata( ANTARCTICA,POLAR ,NERO,CONO GIGANT,BOSQUITO etc),iar in acest moment este in derularea unui plan de investitii major. numarul de angajati este de 45-55 angajati.
in ultimii ani am crescut ambitios si sustenabil ,oferim calitate produselor noastre
Publicat 24 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 24 Iul. 2024