Gratis

Asistent Manager GRYXX ORHIDEEA

Otter Distribution

Candidatul Ideal

Minim studii medii;
3 ani experienta in vanzari si 2 ani intr-un post similar;
Cunostinte utilizare PC;
Abilitati de negociere, diplomatie, toleranta;
Discernamant si capacitatea de a rezolva probleme;
Putere de decizie si asumarea responsabilitatii;
Spirit de ordine si disciplina;
Echilibru emotional si stabilitate in atitudine si comportament;
Usurinta in comunicare si abilitati pentru lucrul in echipa;
Dorinta de dezvoltare a subordonatilor si preocupare pentru ridicarea nivelului profesional individual;
Corectitudine, flexibilitate, rezistenta la efort si stres.

Descrierea jobului

Organizeaza activitatea din magazin impreuna cu seful de magazin;
Supervizeaza si evalueaza activitatea angajatilor din subordine si se implica in ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂imbunatatirea performantelor lor profesionale impreuna cu seful de magazin;
Participa activ la procesul de vanzare;
Asigura evidenta zilnica a vanzarilor de produse si informarea operativa a conducerii societatii asupra acestora;
Stabileste si asigura stocurile de produse necesare pentru desfasurarea activitatii magazinului impreuna cu seful de magazin;
Asigura primirea, depozitarea in conditii corespunzatoare si eliberarea cu documente legale a produselor ce se comercializeaza prin magazin;
Tine evidenta intrarilor si iesirilor fondului de marfa si raporteaza zilnic volumul vanzarilor;
Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne.

Otter este unul dintre cei mai mari retaileri si distribuitori de incaltaminte si accesorii din Romania, iar business-ul de distributie deja se extinde pe mai multe piete externe.

Pentru ca fiecare om este unic si fiecare are stilul sau inconfundabil, Otter Distribution a reunit in reteaua sa de magazine (Otter, Tezyo, Epica, Gryxx, Aldo) atat marci proprii, cat si marci cu renume international distincte ca stil si imagine. In momentul de fata, reteaua de magazine este formata din 76 de magazine localizate in Bucuresti si in cele mai mari orase ale tarii. Atat online, cat si in oricare din magazinele noastre, clientii se pot inspira dintr-o gama de produse in voga si de calitate superioara. Compania noastra nu numai ca este solida si robusta, dar ne aflam in plin proces de expansiune, de reinventare a modelelor de business, de implementare a proceselor omnichannel, de adoptie a noilor tehnologii IT si aplicatii.

Fa parte din echipa Otter!
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 28 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024