Gratis

Asistent Manager cu limba franceza

STELMARK
2 poziții

Candidatul Ideal

Angajam pentru postul de Asistent Manager si pentru postul de Responsabil comunicare (in functie de experienta profesionala), coleg sau colega, vorbitori de limba franceza la nivel avansat.

NU este un job REMOTE, se lucreaza de la biroul companei din Cluj Napoca.

Cerinte:
- Studii superioare in curs sau finalizate.
- Cunostinte de limba franceza scris si conversatie, la nivel avansat sau nativ.
- Cunostinte foarte bune de operare PC, suita Office.
- Eperienta acces si utilizare canale social media.
- Experienta in utilizarea aplicatiilor de comunicare online: meet, wattsapp, skype etc
- Persoana foarte comunicativa, cu abiliatatea de a relatiuona usor cu orice tip de persoana.
- Persoana foarte organizata, energica, cu curaj si o gandire flexibila orientata spre gasi solutii.
- Cunostinte generale ale documentelor contabile: factura, chitanta, CMR, tranfer bancar, prezinta avantaj.
- Persoana cu experienta in gestionarea activitatilor administrative.

Descrierea jobului

- Asigurarea comunicarii constante cu colaboratori, funizori, clienti, organisme ale statului etc in limba franceza.
- Mentinearea jurnalului de activitate, ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂zilnic.
- Urmarirea procedurilor, de la inceput pana la final, pentru proiectele organizate de companie.
- Mentinerea comunicarii constante si verificarea implementarii strategiei si proiectelor companiei.
- Managementul bazei de date cu furnizorii si clientii companiei.
- Crearea saptamanala a raportului privind industria concurentiala.
- Propunerea lunara de activitati specifice cresterii prezentei companiei, in raport cu industria produselor promovate.
- Organizare activitati logistice.

STELMARK IMPEX SRL este unic importator si distribuitor al produselor producatorului japonez Fuji Medical Instruments LTD, produse Health Care, in special fotoliile de masaj brand FUJIIRYOKI, precum si brand-urile Ogawa, Bodyfriend, MDX, Johnson Fitness, Matrix.

Obiectul de activitate al companei este importul si distributia in Romania si 10 tari din Uniunea Europeana, de produse premium din domeniul HealtCare, fitness, mobilier birou high tech si mobilier pentru acasa.

Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024