Gratis

Asistent Manager

DANCO VISION SRL

Candidatul Ideal

➡ Echipa noastră se mărește cu o persoană maestră în arta organizării și a bunei dispoziții a.k.a un Assistant Manager.
Dacă bifezi „TO BE-ul” nostru (experiență minim un an într-un rol similar, studii superioare absolvite în domeniul juridic sau economic, cunoștințe avansate de limba engleză și operare MS Office), atunci abia așteptăm să fim primii pe lista „TO DO-ului” tău.

Descrierea jobului

- Managementul documentelor companiei (sortarea şi expedierea corespondenţei, arhivarea documentelor companiei, managementul contractelor incheiate de companie, sortare, arhivarea şi evidenţa ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃lor, copierea şi multiplicarea acestora, securizarea informaţiilor cu character confidenţial, se ocupa de traducerea anumitor documente când situaţia o cere)
- Gestionarea fluxului informaţional generat în interiorul companiei (redactarea şi trimiterea procedurilor şi a regulilor interne în conformitate cu normele interne ale companiei);
- Administrarea apelurilor de intrare în companie;
- Coordonarea relaţiei cu furnizorii de consumabile, birotică, presă, servicii, întreţinere, curăţenie, curierat;
- Coordonarea activităţilor de protocol (primirea şi îndrumarea vizitatorilor, administrarea bugetelor pentru mesele şi evenimentele de protocol organizate de companie);
- Managementul şi evidenţa obiectelor de inventar şi a mijloacelor fixe la nivelul întregii companii;
- Oferă suport pentru echipa de digital marketing ocazional când activitatea o cere;
- Oferă suport administrativ pentru echipa managerială a companiei când situaţia o cere.

Agenţia noastră are o experientă de 18 ani în furnizarea serviciilor 360 de web design și promovare online. Lucrăm atât cu clienți din țară, cât și cu clienți internaționali, aspect ce ne-a învățat să ne pliem foarte bine pe nevoile fiecăruia și să obținem rezultate excelente împreună.
Suntem o echipă tânăra, din cale-afară de ambițioasă și pusă întotdeauna pe învățat lucruri noi care, cu siguranță, îți vor folosi și ție.
Oferim la schimb cu un pachet de beneficii motivant, o echipa tânăra și multă voie bună.
Hai să ne cunoaștem! 😊

Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024