Gratis

Asistent manager cu aptitudini juridice

Napoca Imobiliare

Candidatul Ideal

De peste 10 ani, contribuim la dezvoltarea profesionala a echipei noastre, atingand impreuna cele mai inalte standarde. Am creat legaturi stranse cu oameni pasionati, dornici de noi provocari, intr-un mediu prosper si dinamic.
Suntem in continua expansiune si cautam oameni care isi doresc sa obtina performanta si sa se dezvolte profesional intr-un mediu favorabil si stimulant.

Esti candidatul ideal daca:
• Adopti o tinuta business;
• Ai studii superioare finalizate;
• Ai o prezenta placuta si o atitudine pozitiva;
• Esti serios si atent la detalii;
• Ai o exprimare verbala si scrisa fluenta si corecta;
• Esti organizat, respectand termenele limita;
• Ai abilitati excelente de comunicare si relationare;
• Ai cunostinte de operare PC (MS Office, Windows);
• Esti corect, integru si inovativ, promovand valorile si viziunea companiei;
• Iti doresti sa cresti profesional si personal, actionand in acest sens;
• Iti doresti sa lucrezi intr-o echipa coeziva si dinamica.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale generale:
Care vor fi atributiile tale generale:
• Redactarea si revizuirea documentelor legale inclusiv: antecontracte, contracte de inchiriere, ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄contracte de colaborare si acte aditionale;
• Redactarea de somatii, pregatirea, gestionarea dosarelor pentru litigii si comunicarea cu avocatii colaboratori pentru evidenta lor si a solutionarii eventulelor probleme legale.
• Analiza raportarilor interne si transferul de concluzii Managerului General/CEO-ului;
• Coordonarea si monitorizarea performantei departamentelor din subordine;
• Organizarea si prezentarea sedintelor saptamanale/lunare la nivel de organizatie pentru a asigura o buna organizare si coordonare a echipei si urmarirea implementarii deciziilor luate in cadrul sedintelor.
• Dezvoltarea si implementarea strategiilor de recrutare pentru atragerea candidatilor talentati.
• Publicarea anunturilor de angajare pe diverse platforme si retele sociale.
• Screening-ul CV-urilor si selectia candidatilor potriviti.
• Organizarea si desfasurarea interviurilor de angajare.
• Coordonarea procesului de angajare, inclusiv verificarea referintelor si oferirea feedback-ului.
• Planificarea si sustinerea programelor de training si dezvoltare profesionala.
• Administrarea dosarelor de personal si a colaboratorilor.
• Colaborarea cu departamentele pentru a alinia obiectivele HR cu obiectivele generale ale companiei.

Rolul pe care il vei ocupa in cadrul companiei este foarte important deoarece, reprezinta eficientizarea coordonarii impreuna cu MANAGERUL GENERAL/CEO-ului, a activitatii departamentelor din subordine si asigurarea desfasurarii activitatilor intr-un cadru legal conform regulamentelor si procedurilor interne.

Beneficiile oferite:
• Mediu de lucru dinamic si productiv;
• Suport specializat pentru dezvoltarea ta;
• Posibilitatea de promovare in cadrul companiei;
• Spatiu modern de lucru;
• Salariu fix;
• Toate instrumentele necesare desfasurarii activitatii.

Activitatea noastra este complexa, acoperind intermedierea tranzactiilor de vanzare, cumparare sau inchiriere, precum si consultanta imobiliara, juridica si financiara in achizitia si administrarea proprietatilor. Valorile noastre sunt ONESTITATEA, RESPECTUL fata de oameni, munca in echipa, transparenta, orientarea catre client, performanta si calitatea serviciilor.

PREMII OBTINUTE:

• INVESTITIE IN EDUCATIE

• ASCENSIUNE ACCELERATA

• AGENTIA ANULUI 2020 IN CLUJ-NAPOCA

• AGENTIA ANULUI 2021 IN CLUJ-NAPOCA

• BROKERUL IMOBILIAR AL ANULUI 2021 IN ROMANIA

• THE VOICES OF BUSINESS AWARDS 2023

• CEL MAI ATRAGATOR SEDIU DE AGENTIE IMOBILIARA DIN TARA

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 26 Iul. 2024