Gratis

Asistent manager

YOUNG CLUB GYM S.R.L.

Candidatul Ideal

Angajăm asistent manager în cadrul sălii de fitness Young Gym.
Căutăm o persoană dinamică, activă, plăcută, creativa, cu bune abilități de comunicare.

Descrierea jobului

Cerințe:

-atitudine proactivă și orientată spre soluții;

-abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în limba română și ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈engleză;

-cunoștințe solide de utilizare a pachetului Microsoft Office(Word, Excel, Power Point);

-excelente abilități de organizare și gestionare a timpului;

-capacitate de a lucra independent și de a gestiona mai multe sarcini simultan;

-menținerea și actualizarea bazelor de date și a documentației administrative;

-suport în activitățile de recrutare și integrare a noilor angajați;

-gestionarea corespondenței electronice;

-promovarea serviciilor din cadrul sălii Young Gym.

Mediu de lucru profesional și colaborativ.

Posibilități de dezvoltare profesională.

Pachet salarial atractiv.

SC Young Club Gym SRL este o companie a cărei activitate principală este reprezentată de activități ale centrelor de fitness, deținand una dintre cele mai moderne săli de fitness din Iași, dotată cu o gamă variată de aparate de ultimă generație, cu instructori și personal dedicat antrenamentelor individuale, dar și de grup.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024