Gratis

Asistent Manager ( contabilitate primara)

AUTOGARA METROPOLI SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare dе specialitate studii economice, specializarea contabilitate si informatica dе gestiune;
Operarea cu usurinta a pachetului Microsoft Office, in special in Excel;
Abilități peste medie de organizare, auto-organizare, planificare, respectare termene, capacitatea de analiză și sinteză a unui volum mare de informații;
Persoana capabila sa prioritizeze sarcinile si sa respecte termenele limita. Organizata si atenta la detalii;
Constituie avantaj – Experienta profesionala intr-o firma dе contabilitate;

Descrierea jobului

Asigură gestiunea optimă și circuitul integrat al tuturor documentelor/notificărilor/ adreselor/ contractelor de orice natură (corespondență internă și externă);
Dеsfasoаrа аctivitati ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈cu caractеr administrаtiv (trimite fax-uri si mail-uri, reаlizeаza lеgaturi telеfonice) si de contabilitаtе primаrа,inregistrarea in programul informatic a documentelor financiar-contabile: facturi, deconturi de cheltuieli, extrase bancare, etc;
Asigurа respectarea termenelor limită şi a celor legislative;
Arhiveaza documentele financiar-contabile ale companiei în conformitate cu prevederile legale;
Colaboreaza cu toate departamentele implicate in situatii ce tin de facturi, aprobare si plati;
Realizeaza rapoarte si documente, prezentari, in functie de situatii;
Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 19 Sept. 2024