Gratis

ASISTENT MANAGER

ALL INSTAL SRL

Candidatul Ideal

-Experienta pe o pozitie similara – min. 3 ani;
-Studii superioare finalizate;
-Cunostinte de limba engleza -nivel avansat;
-Cunostinte foarte bune de Microsoft Office;
-Persoana dinamica, responsabila, comunicativa;
-Atitudine pozitiva, constructiva, orientata spre rezultate;
-Abilitati de prioritizare a activitatilor si de gestionare a timpului;
-Aspect placut;
-Spirit de lucru in echipa dezvoltat;

Descrierea jobului

-Recrutare si instruire personal;
-Tehnoredactare documente oficiale ale companiei;
-Transmiterea integrala, in timp util a informatiilor/situatiilor/rapoartelor catre Directorul General;
- ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂Pastrarea confidentialitatii datelor la care are acces;
- Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
- Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
- Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati;
- Urmareste agenda managementului companiei;
- Distribuie si arhiveaza corespondenta pe criterii care sa permita o identificare eficace si acces rapid la informatii;
- Pastreaza in ordine toate documentele si corespondenta specifica;
- Gestioneaza documentele de interes general ale firmei;
- Pastreaza evidenta Registrului de Intrari/Iesiri; etc.

Oferta noastra:
- Pachet salarial atractiv;
- Oportunitati de cariera;
- Mediu de lucru pozitiv si o echipa unita;

ALL INSTAL SRL- cu sediul central in Craiova activeaza in domeniul sistemelor de conducte pentru instalatii apa, gaz, canalizare si sistemelor de irigatii. Mai multe detalii le gasiti accesand site-ul : www.all-instal.eu.

**vor fi luate in considerare numai CV-urile care au poza.
Publicat 28 Aug. 2024 Reactualizat 28 Aug. 2024 Expiră 27 Sept. 2024