Gratis

Asistent Manager - Bucuresti

Aqua Pool Serv S.R.L.

Candidatul Ideal

  • cunostinte bune operare PC: MS Office, WORD, EXCEL, navigare internet
  • capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
  • capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
  • capacitate de a respecta termene limita
  • atentie catre detalii
  • placere si abilitate de a invata lucruri noi
  • responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
  • indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat

Descrierea jobului

  • Preluarea si gestionarea comenzilor online si transmiterea informatiilor catre departamentele vanzari si livrari
  • Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
  • Preluarea, ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei si a mesajelor si comenzilor primite
  • Redactarea corespondentei
  • Asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
  • Actualizarea bazei de date documente
  • Elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;

Aqua Pool Serv - companie specializata in constructia si intretinerea piscinelor,a saunelor si a centrelor SPA.
Publicat 31 Mai 2024 Reactualizat 21 Iun. 2024 Expiră 30 Iun. 2024