Gratis

Asistent Manager

SC TORRY MILANO SRL

Candidatul Ideal

Ai aptitudini excelente de organizare şi îţi place să lucrezi cu o echipă de persoane care sunt la fel de sociabile şi interesate de modă ca şi tine?

Esti o persoană optimistă, prietenoasă, cu un excelent simţ stilistic?

Ce ne dorim de la tine:
  • Minim 2 ani experienţă în Retail / Vânzări;
  • Experiență în coordonare echipe de vanzari / retail ;
  • Capacitatea de a gestiona momentele tensionate cu clienții în perioadele aglomerate;
  • Bune abilități dе comunicare, relationare, planificare, organizare;
  • Orientare către client și abilități de negociere;
  • Foarte motivat și orientat spre rezultate;
  • Limba engleza - nivel conversational;
  • Pasiune pentru fashion. Experiență în industria de fashion & beauty constituie un avantaj;
  • Ne-am bucura să ştim că:
  • Îti place ceea ce faci;
  • Eşti o persoană prietenoasă;
  • Lucrezi eficient şi calitativ;

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale vor fi:
  • Vei gestiona relațiile cu clienții critici în scopul facilitării procesului de vanzare;
  • Vei gestiona nivelul ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄stocurilor și vei lua decizii cheie cu privire la controlul stocurilor;
  • Vei organiza promoții speciale și evenimente;
  • Vei gestiona toate costurile controlabile pentru a menține rentabilitatea operațiunilor;
  • Vei conduce echipa spre performanta cu scopul atingerii obiectivelor magazinului prin: Stabilirea de obiective pe termen scurt, atat pentru echipa cât și individuale; Motivarea, instruirea, dezvoltarea și organizarea subordonaților direcți în vederea îndeplinirii obiectivelor;
Beneficii:
  • angajare stabila si salariu fix
  • bonus din vanzari
  • tichete de masa
  • gift-card
  • reducere de angajat
  • program flexibil

Descrierea companiei

Torry Milano este mai mult decat un brand.
Este pasiunea unor designeri dedicati excelentei, maiestriei in executie , atentiei la detalii si standardelor superioare de calitate. Fiecare piesa vestimentara este o opera de arta si este conceputa impecabil pentru clientii cu aceeasi dragoste pentru moda, excelenta, frumusete si rafinament.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024