Gratis

Asistent manager

Rc Beton Bau S.R.L.

Candidatul Ideal

Dacă ai experiență minim 2 ani pe zona administrativă/secretariat, ești o persoană pozitivă și cu inițiativă, te așteaptăm în echipa RC BETON BAU.

Precizăm că fiecare zi este diferită și plină de provocări profesionale care te vor ajuta să te dezvolți și să-ți depășești limitele în mod constant.

Competențe si abilități:
  • Studii superioare finalizate;
  • Cunoștințe de operare PS – MS Office (în special Word și Excel);
  • Ușurință în comunicarea scrisă și orală;
  • Persoană cu atitudine pozitivă;
  • Capacitate de organizare, planificare și prioritizare a sarcinilor;
  • Atenție mărită la detalii;
  • Disponibilitate de lucru în echipă;
  • Carnet de conducere categoria B;
  • Reprezintă un avantaj experiența într-o firmă similară.

Descrierea jobului

Activități principale:
  • Preluarea, înregistrarea, îndosarierea și arhivarea corespondenței și a mesajelor primite din partea partenerilor, clienților și a celorlalți ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈angajati - și distribuirea la departamentele implicate;
  • Elaborarea și redactarea documentelor solicitate de management;
  • Menținerea unui sistem eficient și sigur al îndosarierii tuturor documentelor;
  • Asistarea celorlalte departamente în aspecte administrative;
  • Centralizarea comenzilor de consumabile și papetărie;
  • Aprovizionarea biroului, asigurând buna desfășurare a acestuia;
  • Primirea vizitatorilor / activități de protocol;
  • Asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor în conformitate cu cerințele zilnice;
  • Copierea/redactarea diferitelor materiale solicitate de management;
  • Ținerea legăturii cu personalul operativ din șantiere.
Beneficii oferite:
  • Sistem de salarizare motivant în funcție de experiență și rezultate;
  • Seriozitate si posibilitatea unei colaborari pe termen lung;
  • Un mediu plăcut de lucru.

RC BETON BAU asigură un mediu proprice în care te poți dezvolta ca profesionist, să-ți demonstezi calitățile, fiind alături de colegi pasionați de ceea ce fac, într-o echipă dinamică, în mijlocul unor situații practice foarte variate.
Compania RC BETON BAU are ca principal obiect de activitate managementul de șantier, coordonarea și supervizarea lucrărilor de construcții (rezidentiale și industriale, atât în România, cât și în Germania.
Vrei să te alături echipei noastre? Trimite-ne CV-ul tău.
#echiparcbb #impreunapentrusucces
Publicat 24 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 24 Iul. 2024