Gratis

Asistent Manager

Clinica Romgermed

Candidatul Ideal

- Studii superioare finalizate- studii medicale constituie avantaj
-Experienta anterioara pe un post similar- constituie avantaj
-Abilitati de comunicare si negociere
-Orientat catre rezultat si atingerea obiectivelor
-Persoana organizata cu atitudine pozitiva, dinamica, motivata, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare
-Permis auto categoria B.

Descrierea jobului

-Creeaza si mentine legatura permanenta cu medicii colaboratori
-Atrgerea de medici trimitatori si mentinerea permanenta a relatiei cu acestia
-Efectuarea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀vizitelor la medici cu scopul de a prezenta si promova serviciile Spitalului si Ambulator de specialitate
-Mentine si dezvolta relatiile cu medicii
-Intocmeste saptamanal rapoarte de activitate.

Descrierea companiei

POLICLINICA SPITALULUI ROMGERMED SAINT LUKAS
Spitalul Romgermed St Lukas isi desfasoara activitatea pe o suprafata de peste 6000 mp si este situat in centrul orasului, intr-o cladire impresionanta, incarcata de istorie.

Cladirea a fost construita in perioada domniei lui Gheorghe Bibescu pentru a gazdui cavaleria regala. Este cunoscuta in Bucuresti sub denumirea de “Malmaison”, botezata astfel de catre Alexandru Ioan Cuza, avand ca sursa de inspiratie domeniile preferate ale lui Napoleon al III-lea al Franței – palatul construit de Napoleon pentru sotia sa, Josephine.

In prezent, in urma unor investitii majore de modernizare si consolidare integrala, Spitalul Romgermed St. Lukas deserveste mai mult de 260.000 de pacienti anual in cladirea “Malmaison”.

Datorita suprafetei generoase de care dispune si gratie celor 25 de ani de experienta in domeniul furnizarii serviciilor medicale, Spitalul Romgermed St. Lukas poate reuni toate specialitatile medicale.

Acesta are cea mai mare Policlinica din Romania cu peste 150 de cabinete medicale, 9 laboratoare medicale, imagistica de inalta performanta- CT si RMN, spitalizare de zi si o parcare privata, realizand experienta vizitelor la medici facila si placuta.

Spitalul pune la dispozitia pacientilor peste 880 de tipuri de analize medicale, teste imagistice cu cea mai performanta aparatura de specialitate, un client service ce traduce mereu accesibilitatea si disponibilitatea, precum si o echipa de medici deosebiti, care impreuna cu personalul auxiliar intampina intotdeauna pacientii cu solutii la orice problema de sanatate.

Pentru Spitalul Romgermed St. Lukas sanatatea este nepretuita, astfel am reusit sa devenim lideri in domeniul serviciilor decontate de catre CNAS, bucurandu-ne sa avem toti pacientii fericiti si sanatosi!

Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024