Gratis

Asistent Director

SC VIMETCO TRADING SRL BUCURESTI

Candidatul Ideal

  • Cunoasterea foarte buna a aplicatiilor Microsoft Office
  • Cunoasterea limbii engleze
  • Bune abilitati organizatorice
  • Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa
  • Capacitate de oganizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
  • Capacitate de a respecta termene limita
  • Atentie la detalii
  • Placere si abilitate de a invata lucruri noiResponsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate

Descrierea jobului

  • Organizarea agendei Directorului, planificarea deplasarilor, atat interne cat si cele internationale
  • Organizarea sedintelor sau a altor tipuri de intalniri ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄oficiale ale Diretorului
  • Pregatirea materialelor inaintea unor intalniri, sedinte
  • Asigurarea managementului departamentului-sprijin in semnarea documentelor
  • Secretariat- organizarea corespondentei si a documentelor , inregistrarea coresponentei, gestionarea e-mail-urilor, apelurilor telefonice etc)
  • Administrarea bazelor de date
  • Trdaucerea in limba engleza a unor documente
  • Intocmirea de rapoarte specifice, asigurarea protocolului si confientialitatea informatiilor in cadrul companiei
  • Alte activitati specifice de secretariat si administratie​
BENEFICII:
  • Pachet salarial motivant;
  • Asigurare de sanatate si pensie privata
  • Tichete masa 40 lei/ zi
  • Prime si tichete cadou cu ocazia sarbatorilor de Craciun, Paste, Ziua femeii.
  • Prima vacanta
  • Formare si dezvoltare profesionala;
  • Mediu de lucru placut si dinamic;
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 23 Oct. 2024