Gratis

ARHIVAR

RER Ecologic Service Bucuresti REBU SA

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui arhivar dedicat și organizat pentru a se alătura echipei noastre.
Dacă ești pasionat de gestionarea documentelor și ai o atenție deosebită la detalii, aceasta ar putea fi o oportunitate excelentă pentru tine.

Candidatul ideal:
  • Experiență în domeniul arhivării sau gestionării documentelor.
  • Cunoștințe solide despre procedurile de arhivare și clasificare.
  • Abilități bune de comunicare și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Organizarea și gestionarea documentelor într-un mod eficient și accesibil;
  • Crearea unui sistem de arhivare bine structurat conform nomenclatorului.
  • Aranjarea dosarelor pe rafturi;
  • Extragerea si transmiterea documentelor, la cerere;
  • Scoaterea din uz a arhivei vechi, conform reglementărilor specifice.
Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Tichete de masă;
  • Prima de sarbatori;
  • Prima de concediu;
  • Telefon mobil;
  • Abonament medical clinica privata

Prima companie de salubrizare de pe piaţa liberă din Bucureşti. O companie unde contează performanţa şi calitatea, ca la o maşină nemţească. Suntem o maşină de făcut curat. Nu ascundem gunoiul sub preş şi nici nu îl dăm în grădina altuia, ci îl colectăm, depozităm, transformăm, reciclăm, în mod responsabil. Oferim servicii de salubrizare stradala si menajera, colectăm tot ce înseamnă deşeuri, inclusiv pe cele periculoase. Chiar şi pe cele din construcţii şi demolări. Ne ocupăm de străzi, parcări, spaţii verzi, locuri de joacă şi agrement, deszăpezim şi curăţăm gheaţa. În plus, ne ocupăm şi de curăţarea clădirilor în interior şi exterior, dar şi de vidanjare.

Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 23 Aug. 2024 Expiră 22 Sept. 2024