Gratis

Arhivist/Arhivar

DOXBOX SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Profilul tău:
- Te afli la inceputul carierei;
- Detii permis de conducere categoria B (optional);
- Ai cunostinte de Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) si de navigare online;
- Ai abilitati de organizare si prioritizare a activitatilor executate;
- Ai disponibilitate de deplasare in afara localitatii;

Descrierea jobului

In cateva cuvinte, responsabilitatile tale:
- Organizarea și gestionarea documentelor într-un mod eficient și accesibil;
- Aranjarea dosarelor pe rafturi;
︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈- Crearea și gestionarea evidenței electronice in concordanta cu structura arhivei;
- Scanarea documentelor;
- Scoaterea din uz a arhivei vechi, conform reglementărilor specifice.

Ce îţi oferim:
- Pachet salarial atractiv;
- Tichete de masă;
- Oportunitatea excelentă de a dezvolta o carieră de succes într-o organizație în creștere.
Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024