Gratis

SECRETAR NOTARIAL SI/SAU TEHNOREDACTOR

BIROU INDIVIDUAL NOTARIAL POPOVICI ALEXANDRA
3 poziții

Candidatul Ideal

RUGAM SA APLICE LA JOB DOAR PERSOANELE CU EXPERIENTA MINIMA SOLICITATA IN ANUNT

Cautam o persoana responsabila, cu cunostinte in activitatea notariala inclusiv in preluarea actelor notariale precum si a documentatiei necesare autentificarii, asigurarea corespondentei cu institutiile publice si cu clientii.

Descrierea jobului

Operare PC si cunostinte privind operarea in registrele INFONOT, ANAF, CNPB, tehnoredactare acte notariale (pentru postul de tehnoredactor), in registrele ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀notariale si opise (pentru postul de secretar).

Suntem o echipa profesionista, unita si cautam colegi noi care sa ni se alature intr-un mediu de lucru prietenos si placut.
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024