Gratis

Arhitect

MORPHOZA
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență în dezvoltare de concepte pentru amenajarea spațiilor interioare, ideal birouri și spații comerciale;
  • Cunoștinte solide de proiectare și capacitate de elaborare a documentațiilor specifice pentru diferite faze de proiect (CU,SF/DALI/DTAC/DTOE/PT/DE/CS, documentație economică);
  • Abilitați avansate de comunicare verbală și scrisă cu experiență în prezentări grafice;
  • Experiență anterioară în proiecte de birou și/sau consultanță spații de lucru, spații comerciale, constituie un avantaj;
  • Cunoașterea etapelor necesare unui proiect de construcție (DTAC, PTH+DDE), și al procesului de autorizare;
  • Cunoașterea limitărilor legale și a normativelor;
  • Cunoștinte tehnice avansate de operare: Archicad/Autocad/Revit/Microsoft Office;
  • Responsabilitate, seriozitate, creativitate.

Descrierea jobului

  • Pregătirea unui concept de design / moodboard / prezentare, realizarea unui space planning;
  • Întocmirea proiectelor (DTAC, PTH+DDE): părți scrise ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂și părți desenate, liste de cantități, fișe tehnice, eventual randare 3D,etc.;
  • Coordonarea proiectului de implementare împreună cu echipa de proiect, verificarea acestuia în toate fazele de implementare și oferirea asistenței tehnice pe șantier.
  • Pregătirea documentației necesare pentru un proiect de construcție (DTAC, PTH+DDE) colaborând îndeaproape cu manageri de proiect, arhitecți, alți terți implicați pentru a dezvolta un concept de design realist;
  • Întocmirea documentațiilor pentru obținerea avizelor, acordurilor şi a autorizațiilor de construire;
  • Întocmirea documentațiilor tehnice care țin de specificul fiecărui proiect;
  • Înțelegerea bugetelor industriei pentru dezvoltarea conceptelor într-un mod eficient.
Ce oferim?
  • Pachet financiar atractiv în funcție de experiența voastră și de valoarea adăugată echipei noastre.
  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul unei companii premiate care apreciază muncă în echipă și care promovează un stil de leadership centrat pe angajat;

Morphoza face parte din MKT Group – grup de firme care reuneste:

Morphoza - proiecte creative si smart de amenajare turnkey a spatiilor B2B (birouri, scoli, HoReCa) tip design/build/furnish. www.morphoza.com
Kuiba - companie cu un model combinat de business (retail si amenajare creativa si smart tip turnkey a spatiilor rezidentiale). www.kuiba.ro
Telezimex - distribuitor de componente electronice, sisteme interactive de afisare a continutului video, sisteme pentru smart office/smart homes si service autorizat pentru Samsung, Miele, LG, Nespresso, Bosch, Panasonic.
Toti clientii MKT Group (Telezimex / Morphoza / Kuiba) sunt clienti premium care au nevoie de spatii creative, cozy si smart. Avem, astfel, la nivel de grup o echipa multidisciplinara formata din specialisti (arhitecti, designeri, experti tehnici, manageri de proiect, vanzari si customer care) care are experienta de lucru in echipa pentru cele mai complexe proiecte de spatii. Actionam la nivel de grup, dar si individual pe fiecare companie in parte, fiind pasionati de inovatia in tehnologie si solutii de amenajare si mobilare.

Avem mai multe showroom-uri in Cluj si Bucuresti, atat in segmentul B2B cat si in cel B2C, fiind una dintre cele mai puternice companii pe zona de servicii de profil.

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024