Gratis

Arhitect

Aduro S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Cunostinte de BIM – Revit- nivel mediu-avansat;
  • Cunostinte de Autocad-nivel mediu;
  • Cunostinte de Microsoft Office (Excel, Word);
  • Abilitati de ︌organizare si planificare;
  • Creativitate si spirit inovativ;
  • Persoana dinamica, cu bune abilitati de lucru in echipa;
  • Experienta in proiectare REVIT- minim 5 ani;
  • Experienta de lucru in proiecte complexe;
  • Experienta de santier constituie un avantaj;
  • Studii de Arhitectura.

Descrierea jobului

• Proiecteaza, redacteaza documentatiile si proiectele incredintate;
• Conduce si coordoneaza realizarea proiectelor, astfel incat sa se ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈respecte termenele, sa se realizeze calitatea lucrarilor si sa nu se depaseasca costurile programate;
• Se asigura de corectitudinea documentelor venite de la colaboratori/subcontractori din punct de vedere tehnico-economic;
• Intocmeste documentatia necesara proiectelor din cadrul companiei, la toate fazele de proiectare: Studiu de fezabilitate, Documentatia Tehnica pentru obtinerea Autorizatiei de Demolare, Documentatie de avizare a lucrarilor de interventie, Documentatia Tehnica pentru Obtinerea Autorizatiei de Construire, Proiect Tehnic + Detalii de Executie);
• Intocmeste documentatiile pentru obtinerea certificatului de urbanism;
• Reprezinta societatea in relatiile cu beneficiarii, organele municipale, judetene si alte organe care se ocupa de avizari ce tin de proiectele executate;
• Elaborareaza si verifica componentele tehnice ale proiectelor;
• Pregateste si organizeaza planurile de activitate in cadrul proiectului si asigura resursele necesare pentru atingerea obiectivelor proiectului;
• Pastreaza proiectul in limitele bugetului, in paralel cu respectarea termenului de livrare;
• Coopereaza permanent cu echipa de proiect;
• Coordoneaza planurile de proiect si le prezinta in timpul sedintelor operationale;
• Urmareste executia lucrarilor in baza documentatiei elaborate si ofera suportului tehnic constructorului pe perioada de executie.

Beneficii:

• Pachet salarial motivant;
• Lucrul in cadrul unei echipe tinere si in plina dezvoltare;
• Posibilitatea de crestere profesionala.

Înființată în 2009, ADURO IMPEX a crescut pe o piață în plină criză economică venind în sprijnul companiilor private și a instituțiilor publice pentru demararea și finalizarea lucrărilor propuse.

MISIUNEA ADURO IMPEX Realizarea de proiecte sustenabile, cu profesionalism și onestitate. Proiecte care ne fac să ne simțim mândri!

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024