Gratis

Area Sales Manager Agent Vanzari

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

- experiența într-o poziție in vanzari de cel puțin 5 ani şi sa posede bune abilitati de relationare, comunicare si negociere este o necesitate;
- a avea un portofoliu de clienți de flotă de camioane şi/sau experiența în vânzările de piese de schimb pentru camioane este un mare avantaj;
- experiența in vanzari cu termene de plata și urmarire incasari este un avantaj;
- sa fie o persoana persuasiva, ambițioasă, orientata spre rezultate;
- sa fie o persoana dinamica, efectuarea eficientă a muncii de teren, vizite la clienți;
- posesor carnet de conducere categoria B este o necesitate.

Descrierea jobului

Reprezentant vânzări:
- vizite în teren la portofoliul de clienți existent și prospectarea pieței pentru a identifica și contracta clienți ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁noi;
- implementarea strategiei de vânzare a companiei;
- insușirea obiectivelor companiei și a targeturilor de vânzări propuse de aceasta;
- dezvoltarea de parteneriate sănătoase, de lungă durată cu clienții;
- gestionarea responsabilă a politicii de vânzare și a încasării soldurilor;
- promovarea și urmărirea derulării diferitelor campanii promoționale.

Beneficii:
- salariu atractiv;
- tichete de masa;
- bonus de performanta;
- mediu de lucru placut, profesional, toate instrumentele necesare activitatii;
- asigurari private de sanatate;
- autoturism de serviciu.
Publicat 30 Iun. 2024 Reactualizat 4 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.