Gratis

Analist Servicii Clienti

HUNNEBECK ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui/ei candidat/e experimentat/e pentru a se alătura echipei noastre in rolul de Analist Servicii Clienti, pentru punctul de lucru din Chitila, Rudeni, județul Ilfov.

Ești persoana pe care o căutăm dacă ai:
  • Experiență de 3-5 ani în facturare, derularea contractelor comerciale, gestiune;
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare;
  • Abilitatea de organizare, planificare şi prioritizare a Muncii;
  • Atenție sporită la detalii, capacitate de analiză și sinteză;
  • Abilitatea de a urmări și verifica acuratețea datelor cu care lucrează;
  • Competențe PC: Word, Excel, Power Point, E-mail;
  • Constituie avantaj experiența cu sisteme ERP;
  • Cunoașterea limbii engleze la un nivel mediu, reprezintă un avantaj.
  • Minim studii medii.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale principale vor include:
  • Prelucrarea comenzilor (facturi, avize, chitanțe);
  • Gestionarea contractelor și fișelor clienților;
  • Oferirea de informații despre ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁produsele comercializate și emiterea ofertelor pentru accesorii și consumabile;
  • Centralizarea și transmiterea rapoartelor privind situația șantierelor;
  • Gestionarea situațiilor financiare legate de facturare și contracte;
  • Alte rapoarte și activități necesare în procesul de raportare lunară.

Beneficii:
  • Programe de dezvoltare profesională continuă.
  • Management flexibil al timpului și echilibru optim între viața profesională și personală.
  • Sistem de remunerare competitiv.
  • Atmosferă de lucru colegială, modernă și deschisă, cu suport constant din partea echipei.

Hünnebeck România aduce în țara noastră tradiția companiei germane al cărei nume îl poartă, activă pe piața echipamentelor de construcții din Europa încă din 1929. Totodată, societatea noastră este filială cu drepturi depline a corporației BrandSafway- furnizor principal de servicii de specialitate pentru piețele internaționale de energie, de industrie și pentru piețele de infrastructură din întreaga lume.

Ca parte a grupului de firme BrandSafway, vă oferim toate avantajele unei rețele mondiale cu peste 360 de sucursale și 40.000 de angajați.

Hünnebeck România oferă o gamă largă de sisteme de cofrare și eșafodaj: cofraje pentru pereți și planșee, sisteme pentru asigurarea securității muncii și sisteme de susținere destinate unui număr mare de aplicații în infrastructură, construcții civile și rezidențiale, comerciale și industriale. Totodată, asigurăm servicii de consultanță tehnică, logistică pe șantier, servicii de curățare și reparare, asistență în șantier. De asemenea, punem la dispoziție clienților sistemele noastre sigure de schele pentru a asigura accesul la înălțime.

Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024