Gratis

Agent vanzari B2B

SC COMGABY MOLN SRL

Candidatul Ideal

Compania Magnolia este în căutarea unui Agent de Vânzări B2B care să se alăture echipei noastre din București, Sector 5, Șoseaua Viilor nr. 14 cu abilitatea de a lucra atât în cadrul unei echipe cât și indepedent și care să fie orientat către obiective.

Permisul de conducere cat B este obligatoriu, majoritar activitatea desfășurându-se pe teren.

Formarea profesională va avea loc în cadrul orașului Cluj-Napoca (1-2 săptămâni) alături de echipa noastră pentru o mai bună înțelegere a business-ului.

Descrierea jobului

Experiența în vânzări este necesară pentru a îndeplini acest rol!

Vei fi responsabil de sarcinile zilnice de vânzări, prospectarea ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈potențialilor clienți, construirea și menținerea relațiilor cu clienții și încheierea contractelor de vânzare.

Printre sarcini se regăsesc următoarele:
- Prospectarea pieței si dezvoltarea segmentului privind piața de flori (fire tăiate)
- Coordonarea centrului de logistică și comandarea mărfii, dezvoltare en gros;
- Efectuarea mărfii pentru francizele noastre.

Sunt necesare abilitățile solide de vânzare și negociere dar si abilitățile excelente de comunicare și relaționare.

Dincolo de flori, noi transmitem sentimente, emoții și trăiri unice! Zâmbetul celor cu care interacționăm sau pentru care livrăm flori este răsplata noastră și ne face mare bucurie să luăm parte la momente speciale din viața clienților noștri!
Echipa este ceea ce ne face puternici, iar munca și dedicarea sunt elementele care ne vor ajuta mereu în succesul nostru.
Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 13 Iul. 2024