Companie nouฤƒ? Primeศ™ti un ย  Anunศ› Business cu actualizare sฤƒptฤƒmรขnalฤƒ Gratuit (โ‚ฌ229)
Gratis

Reprezentant vanzari B2B

HED VENTURE SRL
1 poziศ›ie
Anunศ› verificat

Textul acestui anunศ› a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greศ™eli sau conศ›inut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui coleg de echipa, de preferinta cu experienta in colaborarea cu ๐˜€๐—ฎ๐—น๐—ผ๐—ฎ๐—ป๐—ฒ๐—น๐—ฒ ๐—ฑ๐—ฒ i๐—ป๐—ณ๐—ฟ๐˜‚๐—บ๐˜‚๐˜€๐—ฒt๐—ฎ๐—ฟ๐—ฒ, care sa ocupe pozitia de ๐—ฅ๐—ฒ๐—ฝ๐—ฟ๐—ฒ๐˜‡๐—ฒ๐—ป๐˜๐—ฎ๐—ป๐˜ ๐—ฑ๐—ฒ ๐˜ƒa๐—ป๐˜‡a๐—ฟ๐—ถ ๐—•๐Ÿฎ๐—•. Daca te regasesti in aceasta descriere, te invitam sa ni te alaturi!

๐‚๐ž it๐ข ๐œ๐ž๐ซ๐ž๐ฆ:
โ€ข Cunostinte medii de limba engleza;
โ€ข Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari in afara orasului de domiciliu;
โ€ข Experienta anterioara in vanzari si abilitati de comunicare, negociere, vanzare si incasare, constituie un avantaj;
โ€ข Orientare catre identificarea si solutionarea problemelor;
โ€ข Cunostinte de baza in utilizarea unor echipamente specifice acestui tip de activitate, respectiv tableta.

Descrierea jobului

๐‚๐ž ๐ซ๐ž๐ฌ๐ฉ๐จ๐ง๐ฌ๐š๐›๐ข๐ฅ๐ข๐ญat๐ข ๐ฏ๐ž๐ข ๐š๐ฏ๐ž๐š:
โ€ข Gestioneazi si extinzi portofoliul de clienti al zonei.
โ€ข Indeplinesti targetele de vanzari si incasari ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁stabilite.
โ€ข Mentii si dezvolti imaginea brandului in randul clientilor.
โ€ข Asisti la organizarea si derularea seminariilor locale.
โ€ข Oferi asistenta si consultanta clientilor pe intregul parcurs al procesului de vanzare.
โ€ข Identifici oportunitati de dezvoltare a businessului si implementezi strategii de marketing

๐—–๐—ฒ it๐—ถ ๐—ผ๐—ณ๐—ฒ๐—ฟ๐—ถ๐—บ:
Un mediu de lucru profesionist, cu oportunitati de dezvoltare a abilitatilor personale si profesionale, pentru a-ti imbunatati performantele.
Vei avea la dispozitie toate resursele de care ai nevoie pentru a-ti desfasura activitatea cu success: de la informatii detaliate despre produsele din portofoliu, materiale de promovare si suport tehnic, pana la acces la reteaua de clienti existenti, vei beneficia de sprijn continuu din partea echipei noastre.
Pachetul salarial este corelat cu performanta.
Daca ti-am trezit interesul, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau la urmatoarele adrese de mail: office@hedventure.ro/ eduard.tiba@hedventure.ro
Asteptam cu nerabdare sa facem cunostinta cu tine si sa discutam despre cum poti contribui la succesul nostru comun!

Cu o experienta de peste ๐Ÿฎ๐Ÿฌ ๐—ฎ๐—ป๐—ถ, suntem un partener de incredere pentru peste ๐Ÿญ๐Ÿฑ๐Ÿฌ๐Ÿฌ ๐—ฑ๐—ฒ ๐˜€๐—ฎ๐—น๐—ผ๐—ฎ๐—ป๐—ฒ de infrumusetare din Romania. Importam si distribuim o gama diversa de ๐—ฝ๐—ฟ๐—ผ๐—ฑ๐˜‚๐˜€๐—ฒ ๐—ฝ๐—ฟ๐—ผ๐—ณ๐—ฒ๐˜€๐—ถ๐—ผ๐—ป๐—ฎ๐—น๐—ฒ atat pentru ingrijirea parului cat si a pielii, de la brand-uri renumite la nivel international:
๐’๐ฎ๐›๐ซ๐ข๐ง๐š ๐๐ซ๐จ๐Ÿ๐ž๐ฌ๐ฌ๐ข๐จ๐ง๐š๐ฅ - Ingrijirea parului;
๐Œ๐š๐ฑ๐ข๐ฅ๐ข๐ง๐ž ๐๐ซ๐จ๐Ÿ๐ž๐ฌ๐ฌ๐ข๐จ๐ง๐š๐ฅ - Ingrijirea parului;
๐‡๐š๐ข๐ซ ๐‚๐จ๐ง๐œ๐ž๐ฉ๐ญ - Ingrijirea parului;
๐๐ข๐จ๐ฅ๐ข๐ง๐ž ๐‰๐š๐ญ๐จ - Cosmetica faciala si corporala;
๐๐ซ๐š๐ญ๐ญ ๐“๐ซ๐š๐๐ข๐ง๐  - Echipamente.
Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expirฤƒ 17 Iul. 2024