Gratis

Agent vanzari B2B

Euro-tax.ro Servicii Fiscale Emigranti SRL

Candidatul Ideal

Sunteți un profesionist în vânzări motivat și orientat spre rezultate, cu o pasiune pentru crearea unor relații de afaceri puternice? Vă place să încheiați tranzacții și să depășiți obiectivele de vânzări? Suntem încântați să vă invităm să aplicați pentru poziția de agent de vânzări B2B la Euro-Tax.ro !

CALIFICĂRILE:

Experiență anterioară în vânzări - în industria B2B ca agent de vânzări sau într-o poziție similară.
Abilități de vânzări, inclusiv prospectare, generare de clienți potențiali, negociere și abilități de încheiere a tranzacțiilor.
Nivelul comunicativ al limbii engleze (numai pentru comunicarea internă cu alte echipe din companie).
Abilități interpersonale și de comunicare puternice, cu capacitatea de a construi relații și încredere cu clienții.
Auto-motivat, orientat spre rezultate, o bună organizare a muncii și capabil să lucreze independent. Căutăm o persoană care poate acționa și influența activ rezultatele.
Mentalitate analitică pentru a analiza datele de piață și feedback-ul clienților pentru luarea deciziilor în cunoștință de cauză.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:

Obținerea de noi parteneri de afaceri pentru compania noastră: Apelarea, trimiterea de e-mailuri, desfășurarea de întâlniri online ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀și față în față cu potențiali parteneri de afaceri ai companiei, pentru a atrage noi companii să colaboreze cu noi..
Prezentări de vânzări: Pregătirea și livrarea de prezentări convingătoare de vânzări potențialilor clienți, prezentând beneficiile și valoarea serviciilor.
Negocierea și încheierea tranzacțiilor: Stabilirea termenilor, a prețurilor și a acordurilor contractuale.
Construirea relațiilor: Cultivarea și menținerea unor relații puternice, care implică comunicarea regulată și sprijinirea partenerilor B2B pentru a câștiga clienți pentru companie.
Suport de marketing: Furnizarea unei acțiuni de marketing competitive pentru parteneri. Determinarea împreună cu partenerul a materialelor de marketing de care are nevoie (pliante, cărți de vizită, etc.). Va fi necesară și participarea la târguri și alte evenimente din industrie.
Management și raportare CRM: Menținerea înregistrărilor actualizate ale activităților de vânzări și rapoarte regulate de vânzări, valori de performanță și previziuni către conducere.
Colaborare: Colaborarea strânsă cu echipele interne pentru a coordona eforturile, a partaja informații și a alinia strategiile pentru o experiență perfectă a clienților.

CE OFERIM?

Gestionarea unui proiect B2B pentru o perioada de 6 luni cu posibilitatea ulterioara a continuarii cooperarii permanente.

Acces la programe de formare continuă și oportunități de formare profesională pentru a vă îmbunătăți abilitățile de vânzări și cunoștințele noastre despre serviciile noastre.
Beneficiați de pachetul nostru cuprinzător de beneficii, inclusiv bonuri de masa in valorare maxima stabilita de legiuitor, asigurăre de sănătate și zile libere plătite.
Recunoaștere și recompense pentru performanțe remarcabile în vânzări și sărbătoriți realizările dvs. cu echipa noastră.
Reprezintă servicii inovatoare și de înaltă calitate, care au un impact real asupra afacerilor clienților noștri.
Cultura diversa si incluziva a companiei, care apreciaza contributia dumneavoastra si incurajeaza colaborarea si creativitatea.

Dacă sunteți gata să vă dezvoltați cariera în vânzări și să faceți parte dintr-o echipă minunată, vrem să auzim de la dvs.!
Profitați de oportunitatea de a vă alătura Euro-Tax.ro Company ca agentul nostru de vânzări B2B.

Verificați și rețelele noastre sociale:

Descrierea companiei

Descrierea companiei:

Românii care muncesc legal în străinătate au dreptul să primească înapoi de la statele angajatoare bani din supraimpozitare, ajutoare sociale, alocaţii, alte rambursări de taxe şi impozite. Sute sau chiar mii de euro anual li se cuvin a fi restituiţi. Și asta pentru că sistemul de susţinere socială a forţei de muncă imigrante este bine conturat în străinătate. Euro-Tax este compania care le aduce aceşti bani românilor ce muncesc în străinătate. Euro-Tax este un grup de firme născut în Polonia acum 20 ani. Firma mamă este listată la Bursa de Valori din Varşovia, având printre acţionari fonduri de investiţii cu prezenţă regională. Fiind agent fiscal acreditat de birourile fiscale din străinătate, am restituit pentru clienţii noştri, români şi polonezi, peste 150 milioane de euro.

Cu o echipă 100% românească şi prezenţă locală încă din 2011, Euro-Tax România se asigură că hăţişul birocratic şi jargonul fiscal greoi din străinătate sunt simplificate pentru clienţii săi. Dar mai ales că banii ce li se cuvin ajung repede în conturile lor.

În centrul muncii noastre stă pasiunea pentru excelenţă, atenţia la detalii, dorinţa de a aduce nu doar bani, ci şi bucurie clienţilor, depăşindu-le aşteptările. “E prea frumos ca să fie adevărat” şi “Aţi fost peste aşteptări” sunt cele două fraze care ne motivează să mergem înainte cu încredere.

Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 13 Iul. 2024