Gratis

ADMINISTRATOR SITE ONLINE

SALES MOTION SRL

Candidatul Ideal

Abilitati de comunicare si negociere;
Orientare catre client si rezultate;
Persoana seriosa, empatica si cu simtul raspunderii;
Persoana autonoma;
Limba engleza - nivel conversational;
Permis de conducere cat. B
Experienta de munca in orice domeniu in care exista contact cu publicul/clientul direct sau indirect: retail, vanzari, alimentatie, comert, etc, reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Site https://heyraw.com/ro

○ Adaugati produse noi
○ Actualizati produsele existente
○ Actualizati preturile si promotiile
○ Monitorizati starea magazinului ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄online pentru a elimina erorile
○ Mentineti fotografiile si descrierea produselor la o calitate inalta
○ Oferiti materialele promotionale necesare
○ Aprobati programul de publicitate pe retelele sociale
● Procesarea comenzii:
○ Acceptarea si verificarea comenzilor de la clienti
○ Gestionarea livrarii comenzilor (ambalare, etichetare)
○ Gestionarea comenzilor returnate.
● Comunicarea cu clientii, prin telefon, retele sociale si altele,
inclusiv:
○ Raspuns la intrebari
○ Rezolvarea problemelor si furnizarea de informatii despre produse, comenzi si
livrare
○ Mentinerea unui ton pozitiv atunci cand comunicati cu clientii
○ Gestionati recenziile si evaluarile
● Gestionarea stocurilor:
○ Urmarirea stocurilor
○ Prognoza nevoilor de inventar
○ Comandarea de produse noi atunci cand este necesar

Pachet salarial atractiv,
Posibilitatea de dezvoltare in interiorul companiei
Cursuri si traininguri in interiorul companiei

Program de lucru de la 9:00 la 17:00

Compania noastra se ocupa cu distributia de produse alimentare si cosmetice bio, vanzare directa in Bucuresti si la distanta prin curierat in restul tarii.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024