Gratis

Operator facturare magazin online de cărți

SC PRINTRE CARTI SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Vrei să lucrezi alături de o echipă tânără, ambițioasă și dornică sa își atingă obiectivele stabilite? Noi îți oferim oportunitatea de a face parte dintr-un colectiv unit, carismatic și organizat.
Vei avea beneficii salariale și bonus săptămânal în funcție de cifrele atinse, pe langă asta iți sprijinim dezvoltarea personală prin reducere de 50% la toate cărțile noastre și pentru că sănătatea e importantă, facem abonament la clinicile Regina Maria după 2 luni petrecute in companie.

Candidatul ideal
  • Este un om organizat, care vine cu dorinţa dе a intra într-o echipă care are în vedere zi dе zi să îndeplinească targetul, si să contribuie la planul mai mare al companiei.
  • Se poate integra fără prea mari dificultăţi într-un colectiv deja format.
  • Consideră că i se potriveşte o muncă cu caracter repetitiv.
  • Nu este nevoie de experiență anterioară, tot ce trebuie să știi te învățăm noi, important e ca tu să ai baza: caracterul, corectitudinea, spiritul organizat, dorinţa dе apartenenţă la echipă.
  • Vii cu promisiunea că ştim să apreciem şi să răsplătim oamenii care îşi fac bine treaba.

Descrierea jobului

Sediul nostru se află pe strada Mașina de Pâine, nr 49-51, la 5 minute de staţia de metrou Obor.

︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈Responsabilităţile acestui rol sunt următoarele:
  • Vei prelua comenzile în funcție de modalitatea de livrare.
  • Vei verifica comenzile înainte de facturare pentru a te asigura că acestea sunt complete.
  • Vei factura cu atenție fiecare comanda verificând în sistem datele clientului.
  • Vei cumula comenzi atunci când este cazul.
  • Vei comunica cu responsabilii din departamentul call-center.
Toate aceste activități le vei desfășura în intervalul 8:00-16:30 cu pauză de masă 30 de minute.

Pentru toate aceste lucruri se face training.

Beneficii:
  • Salariu fix de 2700 lei + bonus în funcție de performanța echipei.
  • Mărire de salariu după 90 de zile de la angajare și atingerea targetului.
  • Există posibilitatea de mutare/promovare.
  • Decontare abonament transport în comun.
  • Abonament la clinicile Regina Maria unde vei avea diverse reduceri (abonamentul la Regina Maria e valabil pentru cei care stau minimum două luni în firmă).
  • Cafea și fructe.
  • 50% reducere angajat la cărțile anticariatului.

Suntem PRINTRE CARTI, anticariat online, cumparam si vindem lunar zeci de mii de carti second hand (vechi si noi).
Servim in jur de 55.000 de clienti unici pe an. Suntem o companie cu 40 de angajati full-time si un depozit de 600 mp placut de gestionat, dar si plin de provocari.
Planul pe urmatorii 10 ani este sa devenim un nume important pe piata de carte din Romania, sa deschidem magazine noi, si avem nevoie de oameni care isi doresc sa participe la acest plan.

Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024