Gratis

Administrator site online - Bucuresti

SALES MOTION SRL

Candidatul Ideal

  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • Orientare catre client si rezultate;
  • Persoana seriosa, empatica si cu simtul raspunderii;
  • Persoana autonoma;
  • Limba engleza - nivel conversational;
  • Permis de conducere cat. B
  • Experienta de munca in orice domeniu in care exista contact cu publicul/clientul direct sau indirect: retail, vanzari, alimentatie, comert, etc, reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

  • Adaugati produse noi
  • Actualizati produsele existente
  • Actualizati preturile si promotiile
  • Monitorizati starea magazinului online pentru a elimina erorile
  • Mentineti ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄fotografiile si descrierea produselor la o calitate inalta
  • Oferiti materialele promotionale necesare
  • Aprobati programul de publicitate pe retelele sociale
Procesarea comenzii:
  • Acceptarea si verificarea comenzilor de la clienti
  • Gestionarea livrarii comenzilor (ambalare, etichetare)
  • Gestionarea comenzilor returnate.
Comunicarea cu clientii, prin telefon, retele sociale si altele, inclusiv:
  • Raspuns la intrebari
  • Rezolvarea problemelor si furnizarea de informatii despre produse, comenzi si
  • livrare
  • Mentinerea unui ton pozitiv atunci cand comunicati cu clientii
  • Gestionati recenziile si evaluarile
Gestionarea stocurilor:
  • Urmarirea stocurilor
  • Prognoza nevoilor de inventar
  • Comandarea de produse noi atunci cand este necesar
Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv
  • Posibilitatea de dezvoltare in interiorul companiei
  • Cursuri si traininguri in interiorul companiei

Program de lucru de la 9:00 la 17:00

Compania noastra se ocupa cu distributia de produse alimentare si cosmetice bio, vanzare directa in Bucuresti si la distanta prin curierat in restul tarii.

Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024