Gratis

Operator comenzi online / Gravura laser personalizata

Jrv Exclusive S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam un coleg serios si punctual, pentru operatiuni destul de simple insa care necesita rabdare, atentie la detalii, si cunoasterea ︆︈︆︅︈︆︋︇​︌︎︌︈​︁︁︎︍​︊︊︆︂​︍︆︍️︎︆︅︄︀︅︂︂programelor de editare grafica Photoshop si Illustrator, pentru fabricarea la comanda a etichetelor din piele pentru imbracaminte, plus activitati conexe.

Nu se interactioneaza direct cu clientul, munca de birou in conditii foarte bune, fara stres si presiune.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci la locul de munca:
  • prelucrarea comenzilor online
  • gravura laser (piele naturala si artificiala)
  • prelucrarea imaginilor ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈in Photoshop si Illustrator
  • ambalarea produselor finite si predarea curierului

Cunostinte de utilizare a programelor Photoshop si Illustrator sunt obligatorii.

Beneficii:
  • contract pe perioada nedeterminata;
  • salariu:
- perioada de proba prima luna: 2300 ron NET (3936 ron BRUT);
- perioada de proba urmatoarele 2 luni: 2500 ron NET (4308 ron BRUT);
- dupa perioada de proba: 2700 ron NET (4679 ron BRUT) ;
  • prime de sarbatori;
  • abonament mijloc de transport in comun;
  • program Luni-Vineri, intervalul 9-17;
  • instruire in utilizarea echipamentului de lucru;
  • mediu de lucru placut;
  • pozitionarea biroului in zona usor accesibila;
  • stabilitate;

Program Luni-Vineri, intervalul 9-17
Locatia: langa Mall Plaza (sector 6)

Magazin online de etichete personalizate pentru imbracaminte (textile, piele, carton).

Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024