Gratis

Specialist marketing online

FERMIT SA

Candidatul Ideal

Fermit SA este producator de placute frana, saboti de frana, discuri de ambreiaj,benzi de frana, garnituri de etansare si materiale de etansare. Suntem pe piata din 1972 iar obiectivul nostru este de a deveni optiunea preferata de catre orice client din domeniul nostru de activitate.
Vei fi responsabil de dezvoltarea și ︎︈︍︋️︊︍︋​︂︆︄︃​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎implementarea strategiilor de marketing, de la crearea de campanii inovatoare până la gestionarea prezenței online a companiei.

Cerinte:
  • Experienta dovedita in marketing online
  • Sa fie familiarizat si sa aiba experienta promovare pe platformele de Social Media - Facebook, Instagram,LinkedIn , Youtube, Tiktok
  • Creativitate, dorinta de dezvoltare si orientare spre rezultate
  • Poate constitui avantaj experienta SEO

Descrierea jobului

  • Promovare online, intretinere website si magazin online, postare,intretinere si optimizare prezenta pe Marketplace-uri
  • Editare foto si video, fotografie de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂produs
  • Promovare Social Media sau Google ads
  • Asigurarea si cresterea vizibilitatii companiei pe piata online
  • Monitorizare vizibilitate online
  • Toate aceste activitati le vei desfasura la sediul companiei din Rm Sarat.

Suntem Fermit SA, societate cu capital integral privat, infiintata in 1972, in Rm Sarat, jud Buzau. Suntem producatori si distribuitori cu traditie pe piata pieselor auto din tara, producem materiale de frictiune si garnituri de etansare pentru toate marcile de autoturisme existente : placute de frana, blocuri de frana, ferodouri pentru ambreiaje, discuri de ambreiaj asamblate, saboti de frana si garnituri de etansare.Asiguram acoperire nationala si sprijin local clientilor nostri prin punctele de lucru din Arad, Bucuresti, Brasov, Bacau, Cluj. Calitatea si avantajele noastre au puterea de a convinge orice consumator de tip Fermit.

Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024