Gratis

Vanzator stand targ Craciun Afii Mall Bucuresti 23.11-23.12

START CONSULTING MARKETING SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Persoana vesela si pozitiva pentru postul de agent de vanzari la targul de Craciun din Afi Mall Bucuresti, perioada determinata 23 Noiembrie - 23 Decembrie 2024.
Ne intereseaza doar persoanele cu seriozitate si punctualitate

Descrierea jobului

Vanzarea de instrumente de scris la standul din AFI Mall Bucuresti.
Total ore lucrate in perioada 23.11 - 23.12 - ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄180 ore de luni pana duminica, in schimburi
Standul se deschide la ora 9:45 si se inchide la ora 22:00
Se va tine o gestiune minima a produselor, se lucreaza cu POS si casa de marcat.
Contract de munca pe toata perioada cu posibilitate de prelungire in 2025.

Roxi Instrumente de Scris este o companie tȃnӑra care produce şi comercializeazӑ internațional instrumente de scris realizate manual cu o evaluare impecabilӑ din partea clienților şi cu potențial mare de creştere.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024