Gratis

Vanzator/vanzatoare magazin alimentar

MAIRIS-NIC S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

NE MARIM ECHIPA!!!

Vanzator(are) magazin alimentar:
- persoana harnica
- proactiva
- sociabila
- capabila sa asimileze rapid cunostinte noi

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:
- asezarea produselor pe raft, conform procedurilor specifice
- consilierea si servirea clientilor
- scanarea produselor la casa ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄︄︆​︉︇​︁︇︀​︂︂︀de marcat si incasarea contravaloarii aestora
- mentinerea curatenei in magazin

Magazin cu specific alimentar situat in zona Bucium, Iasi angajeaza vanzator/vanzatoare.
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024