Vanzator FITOFARMACIE gestionar, lucrator comercial operator

SC CHEMICAL AGRO SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Persoana cu studii agricole pentru fitofarmacia Fermierul magazin agricol

Este necesara diploma de BAC sau licenta in domeniul agricol, biologic, biochimic sau silvic

job consultant agent vanzari casier
inginer coordonator reprezentant vanzari
tehnician muncitor manipulant ferma

Descrierea jobului

Vanzare si consiliere clienti in magazin agricol tip FERMIERUL fitofarmacie

Oferim:
  • salariu
  • bonuri de masa incluse
  • decontare transport
  • calculator
  • contract de munca, concediu legal de odihna
  • instruire si certificare la locul de munca
  • posibilitatea de a lucra in localitatea de domiciliu
  • fara restrictii de varsta

Chemical Agro este de 27 de ani principalul distribuitor de marfuri pentru agricultura in zona Dambovita, cu sediul central in Targoviste.

Fitofarmaciile noastre se numesc FERMIERUL, sunt magazine agricole in care se gasesc pesticide, seminte, ingrasaminte si alte produse necesare in agricultura destinate fermelor, fermierilor si micilor agricultori.

Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024