Gratis

Lucrator Comercial

FORWARD GAZ S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana energica, orientata catre clienti si dornica sa faca parte dintr-o echipa entuziasta, te invitam sa aplici pentru pozitia de Lucrator Comercial

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Deservirea clientilor cu amabilitate si promptitudine;
- Receptionarea si aranjarea produselor pe rafturi ;
- Mentinerea curateniei si ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁a ordinei in magazin;
- Verificarea stocurilor de la raft si completarea acestora;
- Incasarea banilor si gestionarea caselor de marcat ;
- Consilierea clientilor cu privire la produsele disponibile;
- Participarea la inventare si aalte activitati specifice magazinului.

Beneficii:
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu prietenos;
- Training si suport pentru integrarea profesionala imediata;
- Pachet salarial cuprins intre 2800 lei si 3500 lei net;
- Program de lucru de 8 ore;
- Bonusuri in functie de performante si inventare;
- Oportunitati de avansare in cadrul companiei;
- Bonuri de masa .

Shop&Go este o retea de magazine care ofera clientilor o experienta rapida si convenabila de cumparaturi.
Suntem in cautarea unui colge/colege pentru magazinul din Sectorul 2, Blvd. Ferdinand I, Nr.162, care sa se alature echipei noastre dinamice, tinere si prietenoase.
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024