Gratis

Trainer pentru Soferi Profesionisti

SC BLUE RIVER 78 SRL

Candidatul Ideal

Trainer pentru Șoferi Profesioniști pasionat și dedicat, care sa contribuie la formarea și perfectionarea șoferilor de vehicule de mare tonaj. Daca ai experienta în domeniu, abilitati excelente de comunicare și îti dorești sa faci parte dintr-o echipa profesionista, te așteptam sa aplici!

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

Organizarea și desfașurarea sesiunilor de training pentru șoferii profesioniști;
Instruirea în siguranta rutiera, legislatia în vigoare și ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄utilizarea corecta a vehiculelor;
Evaluarea abilitatilor practice și teoretice ale cursantilor;
Oferirea de suport și feedback constructiv pentru dezvoltarea competentelor;
Crearea, monitorizarea și actualizarea continua a materialelor de training.

Cerinte:

Experienta de minimum 3 ani ca șofer profesionist (Categoriile C+E);
Certificat de competenta profesionala pentru șoferi (atestat CPC);
Experienta anterioara în training sau mentoring constituie un avantaj;
Cunoștinte solide de legislatie rutiera și siguranta în trafic;
Abilitati excelente de comunicare și relationare;
Permis de conducere valabil pentru categoriile C+E;
Cunostinte avansate de limba engleza;
Mare atentie la detalii;
Abilitatea de a lucra independent si ca parte a unei echipe;
Studii superioare finaizate.
Oferim:

Posibilitatea de dezvoltare profesionala și specializare continua;
Mediu de lucru dinamic și echipa de profesioniști;
Echipamente moderne și resurse pentru sustinerea trainingurilor.

Daca te regasești în acest profil și ești dornic sa contribui la formarea viitorilor profesioniști în domeniul transporturilor, trimite-ne CV-ul tau la hr@blueriver.ro sau suna la 0761573707 pentru mai multe detalii.
Te așteptam în echipa noastra!

Compania noastra investeste in oameni si in formarea lor profesionala. Avem un parc auto de peste 150 de camioane si facem transport atat pe plan local cat si in Comunitate.
Suntem de 24 ani in piata transportului iar lozinca noastra "we move our parteners business" ne-a ghidat pe toata durata activitatii.
Te asteptam sa faci parte din echipa noastra tanara, abila, joviala.
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024