Gratis

Sofer profesionist

HOLGER FORSTMANN TRANSPORTE GMBH & CO. KG
10 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • seriozitate
  • permis de conducere categoria C+E
  • atestat profesionist
  • card tahograf

    Nu trebuie sa stiti germana!
Reprezinta un avantaj:
  • certificat ADR
  • cel putin 1 an de experienta profesionala pe camion

Descrierea jobului

Sarcinile dvs. sunt respectarea instructiunilor de la dispecerat, condusul prudent si economic, respectarea stricta a timpului de condus si de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄odihna, curatarea si intretinerea vehiculelor etc.

Oferta noastra:
  • dispecerat in limba romana
  • salariu atractiv (2.700€ brut + 36€ net diurna pe zi lucrata)
  • flota moderna si curata
  • contract pe Germania pe perioada nedeterminata
  • ajutor cu alocatia pentru copii (250€ net pe luna, pe copil)
  • cazare foarte ieftina (300€ camera doar pt. dvs., 200€ camera cu un coleg de camera)
  • perioada de lucru full time, 2/1, 3/1, 4/1, 6/1, 8/2 sau 3/2 la alegere. Saptamanile nelucrate nu sunt platite. Vechimea etc bineinteles ca merge. De ex: 8/2 inseamna 8 saptamani lucrate, 2 libere. Pentru mersul acasa se ofera decont de pana la 120€ pe luna.
  • asigurare de sanatate
  • si alte beneficii

Sediul nostru il avem langa Osnabrück, la o ora de Dortmund.

Adresa exacta: Gärtnerweg 14, 49504 Lotte

Cu peste 30 de ani de experienta, intruchipam sloganul nostru "Werte bewegen" (Miscam valori) in tot ceea ce facem.
Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 25 Sept. 2024