Gratis

TEHNOLOG

POSIADALO RO SRL

Candidatul Ideal

• studii superioare tehnice în domeniul tehnologiei betonului, ingineriei de producție, construcții
• cunoaștere fluentă a proprietăților și chimiei betonului, cimentului și betonului
• cel puțin 2 ani experiență de lucru într-o poziție similară
• independență și responsabilitate în îndeplinirea sarcinilor zilnice
• cunoașterea pachetului MS Office
• cunoașterea limbii engleze (B2)

Descrierea jobului

Persoana în această funcție va fi responsabilă de:
• supravegherea procesului tehnologic de producere a produselor din beton
• revizuirea, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀îmbunătățirea rețetelor utilizate în prezent și crearea de noi rețete
• analiza standardelor și specificațiilor tehnice pentru beton și prefabricate din beton
• controlul conformității cu procedurile tehnologice stabilite, precum și întocmirea și întreținerea documentației tehnologice și de calitate în cadrul FPC
• examinarea reclamațiilor clienților
• introducerea de noi produse în producție
• supravegherea calității produsului finit
• controlul si optimizarea costurilor de producție
• efectuarea de training-uri tehnologice pentru clienți și angajați
• participarea la audituri, inspecții, reclamații ale clienților
• efectuarea testelor de producție
• cooperarea cu alte departamente și personalul din subordine în vederea realizării scopurilor asumate
• supravegherea lucrărilor laboratorului de beton
• crearea de noi tehnologii de producție
• raportarea problemelor tehnologice

În schimb, veți primi:
• pachet salarial atractiv: program flexibil, prime cu ocazia sărbătorilor, decontare transport (aplicabil persoanelor care nu locuiesc în Târgoviște), bonus de recomandare, susținerea cheltuielilor pentru participarea la diferite traininguri și cursuri de limbă engleză, participarea la diferite evenimente organizate
• instrumentele necesare pentru lucru
• participarea la proiecte inovatoare
• posibilități de dezvoltare profesională

POSIADALO este o companie de familie care operează pe piața produselor din beton din 1996. Suntem cel mai mare producător și furnizor polonez de contragreutăți realizate în tehnologia ECOHEAVY+ pentru industria de electrocasnice pentru gospodărie, producător al lifturilor de pasageri și al macaralelor pentru marfă. Producem, de asemenea, pavaj pentru uzul gospodăriilor, dar și blocuri de pavaj industrial, arhitectură de grădină din beton și garduri sub marca GLADIO.

Mărcile noastre sunt GLADIO, EcoHeavy+, BE&TON și LIGHT FRAME.

Credem că succesul poate fi obținut doar prin cooperare într-o atmosferă prietenoasă și familială.

Mai multe informații despre noi și oferta curentă POSIADALO pot fi găsite pe site-ul companiei www.posiadalo.pl.

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024