Gratis

Inginer Tehnolog / responsabil BOM Campia Turzii

EURIAL SRL

Candidatul Ideal

Inginer Tehnolog / Responsabil BOM (Lista materiale)
  • Studii superioare tehnice
  • Experienta in confectii metalice sudate
  • Experienta in constructii metalice
  • Experienta in utilizare programe proiectare Autocad/ Solidworks
  • Experienta in utilizare SAP - prezinta avantaj
  • Cunostinte limba engleza
  • Spirit de echipa, abilitati de comunicare si relationare
  • Reactii rapide, auto-disciplina, seriozitate;
  • Atitudine pozitiva si atentie la detalii
  • Capacitatea de asumare a responsabilitatii si de a lua decizii

Descrierea jobului

  • Elaboreaza itinerariul tehnologic al produselor realizate
  • Intocmeste lista de materiale conform specificatiilor
  • Raspunde de corectitudinea BOM urilor si de ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃updatarea lor
  • Pregateste dosarele de lansare in productie de la desene pana la reper
  • Urmareste conformitatea productiei cu modelul si documentatia tehnica;
  • Colaboreaza cu departamentele implicate pentru a se asigura de corectitudinea listei de materiale intocmite
Beneficii oferite:
  • Pachet salarial atractiv
  • Tichete de masa

Infiintata in anul 2004, firma Eurial este o prezenta activa pe piata romaneasca, ocupandu-se cu comercializarea de solutii de alimentare cu carburant si rezervoare (pentru carburant, apa, uleiuri, ad-blue, etc).
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 24 Oct. 2024