Gratis

Tehnicieni curenti slabi si telecomunicatii

ZERO SAPTE SERVICES S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul trebuie sa aibe :
Incredere in sine
Dorinta de evolutie

Sa fie :
Deschis si comunicativ
Sincer
Respectuos
Cunostintele sunt un avantaj, dar specializarea se poate face si la locul de munca

Descrierea jobului

tehnician telecomunicatii
constructie, instalare, exploatarea retelelor de telecomunicatii
constructie, instalare, exploatarea retelelor de curenti slabi, alarmare, semnalizare
intretinere echipamente electrice ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄si de telecomunicatii : foibra optica, wifi, sisteme curenti slabi

Zero Sapte Services este ompanie tanara cu o noua viziune in noile ramuri ale domeniului.
Prin brandul "07internet" a devenit unul in principalii furnizori de telecomunicatii la nivel national
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024