Gratis

Tehnician Sisteme Securitate

ELITSECO SRL
5 poziții

Descrierea jobului

Angajam ELECTRICIAN cu experienta sau TEHNICIAN pentru sisteme de securitate pentru montarea, repararea si intretinerea sistemelor de securitate (sisteme antiefractie, ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂supraveghere video, control acces, detectie si avertizare la incendiu, interfonie, automatizari porti si usi).

Cerinte:

- Studii tehnice medii/superioare;
- Cunostinte in instalatii electrice;
- Responsabilitate, seriozitate si capacitatea de a lucra in echipa;
- Capacitatea de a respecta termenele limita;
- Permis auto categoria B;
- Disponibilitate la deplasari ocazionale.

Constituie avantaj:
- Experienta in domeniu;
- Certificatul de Tehnician pentru sisteme de detectie, supraveghere video si control acces;
- Autorizatia ANRE.

Oferim:
- Salariu atractiv in functie de experienta/certificari (intre 4000 si 6000 lei);
- Decontarea transportului;
- Perfectionare la locul de munca;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala prin asigurarea suportului necesar pentru obtinerea unor noi certificari;
- Program de lucru de 8 ore, de luni pana vineri;
- Echipa tanara, flexibila si prietenoasa.
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024