Gratis

Tehnician sisteme de securitate - Ploiesti

Mds Fire Tech S.R.L.

Candidatul Ideal

Ce asteptari avem de la tine:
  • Sa ai studii medii;
  • Permis de conducere cat. B;
  • Preferabil experienta de minimum 2 ︁︁︂︈️︆︋︎​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎ani in instalarea sistemelor de detectie si semnalizare incendiu, efractie, CCTV, control acces, voce date sau in instalatii de curenti tari;
  • Disponibilitate la deplasari.
  • Apt pentru lucru la înălțime,
  • Cazier judiciar fără antecedente

Descrierea jobului

Ce vei face la noi:
  • cablare sisteme de securitate tehnica, instalatii electrice si automatizari
  • instalare si punere in functiune ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂a ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂sistemelor de securitate ( sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, sisteme de detectie si alarmare la incendiu, audio si videointerfonie, automatizari;
  • programarea sistemelor de securitate instalate

Ce vei gasi la MDS Fire Tech:
  • Provocari profesionale;
  • Respect fata de angajati;
  • Salariu intre 3200 si 4500 lei in functie de experienta;
  • Program de lucru Luni-Vineri: 08:00-17:00;
  • Pachet variat de beneficii;
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei;
  • Suport din partea managementului;
  • Stabilitate

Ce BENEFICII iti putem oferi:
  • Bonusuri in functie de performanta
  • Prime acordate de sarbatori
  • Decontare transport sau combustibil in valoare de 200 lei pentru persoanele cu resedinta in afara orasului.
  • Programe de dezvoltare si certificare, cursuri si traninguri in concordanta cu nevoile MDS Fire Tech si ale tale.

Societate cu domeniul de activitate in instalatii electrice, sisteme de securitate (CCTV, Control acces, detectie incendiu,efractie) si automatizari industriale.
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 9 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024