Gratis

Tehnician service PC/laptop

PUB INVEST S.R.L.

Candidatul Ideal

Care este minimul de cunostiinte necesare:

- sa poti instala Windows cu toate driverele aferente cat si alte programe specifice;
- sa poti repara diferitele defectiuni cu care se confrunta clientii;
- sa fie natural pentru tine utilizarea unui calculator, navigarea pe internet, cautarea rezolvarii unor probleme tehnice;
- sa ai abilitati tehnice;
- capacitate de auto-informare prin internet despre noi tehnologii, cunoasterea de baza a sistemelor de operare si componentelor PC/laptop.

Care sunt aspectele de personalitate pe care le cautam:

- harnic;
- organizat, iti place ca lucrurile sa fie la locul lor;
- responsabil, iti indeplinesti cu grija sarcinile;
- atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci ?

- testare, configurare, mentenanta echipamente it : calculatoare, laptopuri, monitoare;
- identificarea si remedierea ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈problemelor;
- receptia produselor;
- diagnostic si depanare;
- mentenanta si revizii periodice;
- comunicare cu clientii;

Ce oferim:

- salariu fix + bonusuri in functie de pregatire si performanta
- un mediu de lucru placut
- posibilitatea de a acumula cunostinte si de a iti dezvolta pasiunea pentru IT

Compania noastra oferă servicii complete de: diagnosticare service, reparații laptop (defecte de orice natură), instalare și optimizare sistem de operare Windows, curățare laptop, cosmetizare laptop și garanție.

Din pasiune pentru tehnologie, lucrăm zi de zi pentru a oferi clienților noștri șansa de a se bucura și a prelungi viața echipamentelor IT și electronice.
Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024