Gratis

TEHNICIAN SERVICE COPIATOARE - IMPRIMANTE

EXPERTISSA CONSTANTA SRL

Candidatul Ideal

  • Experienta in activitati de service copiatoare / imprimante reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte limba engleza, nivel mediu;
  • Persoana cu abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Carnet auto cat B;
Constituie avantaje:
- Cursuri/ certificari service copiatoare / imprimante
- Cunostinte hardware, retele de calculatoare si electronica

Descrierea jobului

  • Instalare, intretinere si reparatii echipamente de copiere si tiparire
  • instalare, intretinere si diagnosticare primara PC-uri, laptopuri, servere
  • Identificarea potentialilor ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈clienti si a oportunitatilor de colaborare cu acestia
  • Gestionarea clientilor existenti
  • Completarea si actualizarea bazelor de date cu toate informatile referitoare la activitatea proprie, la echipamentele si clientii din sectorul alocat
  • Livrarea marfurilor (echipamente, consumabile, piese)
  • Completarea rapoartelor de lucru
Publicat 9 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 9 Nov. 2024