Gratis

Tehnician Service

T&C MIXTEND S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerințe:
Studii medii
Minim 2 ani de experiență în domeniul tehnic
Cunoștințe de operare PC
Specializări și certificări în domeniul echipamentelor de climatizare și încălzire
Abilități precum perseverență, seriozitate, spirit de echipă și dinamism
Disponibilitate pentru deplasări de scurtă durată

Descrierea jobului

Responsabilități:

Întreținerea și remedierea echipamentelor de climatizare: chillere, rooftop, centrale de tratare aer, pompe de căldură și aparate de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂aer condiționat.
Întreținerea și remedierea sistemelor de încălzire: centrale termice, generatoare de aer cald, aeroterme, tuburi radiante.
Diagnosticarea corectă a defecțiunilor echipamentelor de climatizare și încălzire.
Punerea în funcțiune a echipamentelor menționate.
Recuperarea agentului frigorific și încărcarea cu freon a echipamentelor.
Înlocuirea pieselor defecte cu piese de origine.
Lucrul la înălțime și utilizarea echipamentelor specifice.
Respectarea normelor de securitate și sănătate în muncă.

Beneficii:
Mașină de serviciu
Smartphone și tabletă
Asigurare medicală privată la orice clinică din România
Bonuri de masă în valoare de 600 lei/lună
Tichete de vacanță în valoare de 2.200 lei/an

Pentru o cunoscută companie din domeniul încălzirii și climatizării, căutăm un Tehnician Service pentru a se alătura echipei din București.

Scopul principal al postului este remedierea, întreținerea și punerea în funcțiune a echipamentelor de tip rooftop, răcitor de apă (chiller), pompe de căldură, aparate de climatizare, centrale de tratare aer și a sistemelor de încălzire.
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024