Gratis

Tehnician Mentenanta

Candidatul Ideal

- experiență în domeniu minimum 3 ani, de preferat si in departamente de service/mentenanta
- certificare ARTS /Tehnician Sisteme DSVCA – constituie avantaj
- disponibilitatea la lucru in locatii multiple;

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:
- Identificarea și repararea deficienţelor de funcţionare a sistemelor de securitate:
  • Sistem de detectie incendiu – producator ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄Polon Alfa, Schrack, Securiton;
  • Supraveghere video – Hikivision, Dahua;
  • Nurse Call – Schrack;
  • Adresare publica – G+M, Bosch;
- Efectuarea inspecției periodice a echipamentelor conform planului de mentenantă preventivă;

BENEFICII
- Tichete de masă
- Actualizări recurente ale pachetului salarial
- Zile suplimentare de concediu in fuctie de vechimea in companie;
- Training de specialitate
- Oportunități de dezvoltare profesională
- Mediu stabil de lucru

Descrierea companiei

MHT EXPERIENCE - Making a Habit of Trust
CONECTĂM ENERGIA ȘI POSIBILITĂȚILE

Suntem antreprenori pe Instalații Electrice, Instalații Curenți Slabi, Automatizări KNX, Service & Mentenanță întotdeauna deschiși la provocări noi.
Oferim soluții pentru clienții comerciali, rezidențiali, industriali sau centre de date.
Construim infrastructura care permite clienților noștri să își atingă viziunea.
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024