Gratis

Tehnician mecanic productie

AK PRODUCTION & MANUFACTURING SRL

Candidatul Ideal

-Studii superioare/medii;
-Limba engleza: minim nivel conversational-mediu;
-Cunostinte calculator
-Abilitati de comunicare;
-Creativ, flexibil, consecvent;
-Aptitudini de analiza si ︆︄︄︆︇︊︅︊​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎sinteza;
-Persoana organizata / atenta la detalii;
-Abilitati de planificare, coordonare;
-Capacitate de lucru atat individual, cat si in echipa;

Descrierea jobului

  • Programarea productiei, coordonarea lucratorilor si colaborarea cu departamentul de vanzari.
  • Asigura mentenanta corectiva si preventiva a echipamentelor si instalatiilor ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈din ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂punct de vedere electro-mecanic si software;
  • Asigura montaj, service si suport tehnic pentru echipamente industriale;
  • Asigura functionarea in bune conditii a instalatiilor si utilajelor, executarea la timp a lucrarilor de reparatii si revizii a instalatiilor si utilajelor;
  • Cunostinte solide in sudura si mecanica.
  • Gestioneaza piesele de schimb necesare instalatiilor si utilajelor,
  • Participa la optimizarea performantelor instalatiilor;
  • Pune in aplicare planul anual privind verificarile, incercarile si masuratorile preventive la instalatiile de automatizare;
  • Elaboreaza fisele de inteventie si rapoartele aferente activitatii;
  • Urmareste si asigura respectarea regimului tehnologic a fiecarei instalatii in parte;
  • Analizeaza parametrii instalatiilor in functie de calitatea ceruta;

Ak Production & Manufacturing SRL se ocupa cu producerea incalzitoarelor cu radiatii infrarosii.
Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024