Gratis

Tehnician Laborator

Joyson Safety Systems

Candidatul Ideal

  • Minim liceu (diplomă bacalaureat) profil tehnic;
  • Experienţa pe o poziție similară constituie avantaj;
  • Cunoștințe de limba engleză, nivel mediu;
  • Bune cunoștințe de utilizare a pachetului Microsoft Office, în special Excel;
  • Capacitatea de a îndeplini mai multe sarcini într-un mediu cu ritm alert, respectând termenele limită și integritatea datelor furnizate;
  • Disponibilitate la program de lucru în 4 schimburi.

Descrierea jobului

  • Prelucrarea, înregistrarea și interpretarea rezultatelor măsurătorilor/testelor;
  • Raportarea imediată a rezultatelor necorespunzătoare ale măsurătorilor/testelor către superiorul funcţional şi către persoanele ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄care au comandat testarea;
  • Arhivarea documentaţiei şi păstrarea confidenţialităţii datelor de seviciu.

Joyson Safety Systems is one of the world’s leading manufacturers in automotive safety systems with a turnover of around 4.8 billion euros and more than 50,000 staff globally. At Joyson Safety Systems, we are strongly committed to innovation and progress. As a reliable and competent partner in the automotive industry, we develop and produce automotive safety systems and components that are used in vehicles worldwide. Our product portfolio consists of steering wheels, airbags and inflators, seat belts, plastic technical components, child restraint systems, electronic devices and sensors. We supply our products to nearly all major motor vehicle manufacturers around the world.

Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024