Gratis

Tehnician laborator

Moveos

Candidatul Ideal

Esti o persoana dornica sa-si imbunatateasca permanent cunostintele si abilitatile profesionale?
Compania noastră este in căutarea unui Tehnician laborator pentru activitatea desfășurată în Brasov.
Candidatul ideal este o persoană ︌︊︆︍︎︌︌️​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎cu spirit de echipa, capabil sa genereze informatii exacte, care detine cunostinte de limba engleza si desen tehnic nivel mediu.
Trebuie să aibă o bază de cunostințe tehnice in domeniul calității și să aibă dorința de a construi pe aceste abilități. Reprezinta un avantaj cunostintele despre mijloacele de verificare si control.

Cerinte:
- Studii tehnice medii;
- Experienta de lucru in domeniu similar de activitate de minimum 1 an;
- Cunostinte despre: controlul calitatii produselor si standardelor de calitate;
- Abilitati de operare Pachet Office.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Setarea masinilor de masurare 3D din cadrul laboratorului si a celorlalte echipamente de masura si control;
- Intocmirea ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃rapoartelor de de masuratori pentru client (PPAP) si contramasuri ale mostrelor de la furnizori;
- Asigura efectuarea masuratorilor si teste conform specificatiilor de produs si proces;
- Efectuarea masuratorilor pentru productia de serie.

Programul de lucru este in 3 schimburi.

Beneficii:
Oportunități de dezoltare profesională
Transport asigurat
Salariu competitiv

Descrierea companiei

Misiunea noastră

Ne dedicăm creării de valoare prin furnizarea unui suport de producție robust și de încredere, care reunește inovația cu eficiența. Ne angajăm să facilităm succesul partenerilor noștri oferind soluții prompte, relevante și de calitate superioară. În centrul angajamentului nostru se află o pasiune profundă pentru excelență, un angajament ferm pentru calitate și un respect neclintit pentru relațiile cu clienții.

Viziunea noastră

Scopul nostru este de a ne modela viitorul ca furnizor și partener esențial pentru susținerea producției în sectorul industrial. Ne vedem evoluând în tandem cu infrastructura existentă a partenerilor noștri, furnizând asistență valoroasă și contribuind la expansiunea continuă și succesul lor. Ne străduim să aducem un plus de valoare nu doar la nivel de afaceri, dar și la nivel societal, recunoscând interconexiunile dintre lumea afacerilor și comunitățile în care operăm. În esență, ne proiectăm un viitor în care Moveos este un catalizator pozitiv pentru dezvoltare, progres și inovație în industrie.

GDPR

Potrivit GDPR, MOVEOS SRL, este operator de date cu caracter personal. Pentru ca datele personale să fie prelucrate în siguranță, am depus diligențe rezonabile în vederea implementării unor măsuri tehnice și organizatorice adecvate.

Aplicarea la anunțurile de angajare ale MOVEOS SRL sau continuarea oricărei discuții cu un reprezentant al companiei presupune acordul dumneavoastră de prelucrare a datelor cu caracter personal în cadrul MOVEOS SRL.

Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 11 Iul. 2024